بیت کوین به دو قسمت تقسیم شد...حالا چه می شود؟


اگر شما در حساب یکی از مراکز مبادله ی ارزهای رمزنگاری شده حساب داشته اید خواهید دید که معادل بیت کوینی که در حساب خود داشته اید مقداری بیت کوین کش نیز در حساب شما قرار گرفته است. پس از دو سال بحث و گفتگو تمام میانرهای بیت کوین به راه حل یکسانی نرسیدند. هر کسی که تا امروز بیت کوین داشته است، صاحب بیت کوین کش نشده است زیرا بعضی از صرافی ها اعلام کرده اند که این ارز جدید را قبول نخواهند داشت.
بیت کوین ، در حال حاضر ارزش بازارش 47 میلیارد دلار است و بیت کوین کش در عرض کمتر از یک روز به سومین کوین با ارزش بازار تبدیل شده است. مدیر عامل پنترا کپیتال، سرمایه گذار بر روی تکنولوژی بلاکچین، معتقد است که این اتفاقی که برای بیت کوین افتاده است به پذیرش گسترده تر آن از سوی مردم آسیب جدی وارد می کند، زیرا بیت کوین هم اکنون شناخته شده است و این دو شاخه شدن قانونی شدن آن و پذیرش مفهوم ان را پیچیده تر می کند.. او همچنین اضافه کرد که خودش نسبت به این قضیه بی تفاوت است ولی این قضیه اصلا اتفاق برای دنیای کریپتوکارنسی خوشایند نیست.

بیت کوین در سال 2009 توسط یک یا چند برنامه نویس ناشناس که با نام ساتوشی ناکاماتو شناخته شد و دنیای ارزهای رمزنگاری شده را بوجود آورد پس از گذشت چند سال دچار کندی در انجام تراکنشها شد باعث شد ماینرها پروپوزالهای مختلفی برای حل مشکل آن عرضه کنند. بیت کوین کش سایز بلاکهایش 8 برابر بیت کوین است . استاد دانشگاه کورنل آمریکا که بر روی طراحی بیت کوین مطالعات فراوانی انجام داده است ، معتقد است که از لحاظ فنی ، بیت کوین کش مشکل را حل می کند اما باید دید سرمایه گذاران و مردم از آن چگونه استقبال می کنند.
هرچه تعداد صرافی بیشتر و ماینر بیشتری از بیت کوین کش پشتیبانی کنند شانس این شاخه ی جدید از بیت کوین برای موفقیت بیشتر میشود. اما کسانی که مخالف این طرح هستند، بر این باورند که این تغییر نگهانی سایز بلاکها پشتیبانی سخت افزاری از آنرا با چالش مواجه می کند و همچنین ، موفقیت این طرح درها را برای مرکزیت بخشیدن بر بیتکوین را باز می کند.

اما کسانی که می خواهند با بیت کوین تجارت کنند از ابن بحثها و نوسانات غیر عادی در این بازار خسته شده اند و همه ی آنها منتظر هستند پس از چند ماه که بازار کریپتوکارنسی درگیر بحث تغییر بلاکهای بیت کوین بوده است ، تکلیف این بحث زودتر مشخص شود.
نگارنده : علیرضا حسنی

تماس با ما

ایران کریپتو
تهران ،
زعفرانیه
P: (+98)966-692-60

شرکت هیلاوس در سال 1390 با هدف ارائه خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه تاسیس شد. طی این چند سال، شرکت هیلاوس تلاش کرده تا با ارائه راهکارهای نوین در حوزه خدمات ارزش افزوده، امکانات متنوع و رضایت مشتریان را فراهم نماید. شرکت هیلاوس با استفاده از کارشناسان و متخصصین حوزه های مختلف اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، مذهبی، فنی و… توانسته است خدمات متنوع و ارزشمندی را همگام با فناوری روز دنیا در اختیار مشترکان تلفن همراه قرار دهد. خدمات متنوع این شرکت پس از بررسی، کارشناسی شده و مطابق با نیازهای روز مخاطبان طراحی و ارائه می گردد.

با ما در تماس باشید

ما را شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© 2015 Hillavas