جستجوی ارزش در کریپتوکارنسی


مسئله ای که برای سرمایه گزاران بلند مدت مهم است این است که سهم کریپتو کارنسی از اقتصاد جهانی در چند دهه ی آینده چقدر خواهد بود. انفجار قیمتهای کریپتوکارنسی در سال 2017 باعث شده که توجهات به سمت این بازار جذب شود.
اکثر تحلیل کنندگان یا خیلی خوشبین هستند یا خیلی بدبین و این موضوع باعث شده است ورود سرمایه در این بازار با شک و تردید انجام شود.

اعداد و ارقامی که اطراف کریپتوکارنسی بوده است باعث شده است که افراد زیادی برای معامله ی آن وارد شوند به گزارش بلومبرگ یکی از معامله کنندگان در هفته های اخیر موفق شده 55 میلیون دلار خود را به 283 میلیون دلار تبدیل کند و این سود 413 درصدی هرکسی را وسوسه می کند.
اما این هجوم سوداگران همانقدر که سرمایه وارد این بازار کرد و آنرا بر سر زبانها انداخت به نظر می رسد کوچ انها نیز به همین اندازه دارد به کل این بازار ضربه وارد می کند اما نمی توان به یقین گفت که افرادی که می خواستند در مدتی کوتاه پول به دست آورند دلیل اصلی افت این بازار هستند و خروج انها از این بازار دلیل اصلی این سقوط هفته های اخیر می باشد.

عده ای از سرمایه گزاران دید بلند مدت و چند ساله ای به این بازار دارند زیرا انها بر این باورند که این تازه شروع داستان کریپتوکارنسی است و هنوز ارزش واقعی این پدیده مشخص نشده است و بی توجه به حواشی پیش امده برای این بازار بخشی از سرمایه خود را به صورت کریپتو برای آینده خود ذخیره کرده اند. انجام این کار توسط انها خیلی هم بی راه نیست زیرا از همین حالا شرکتهای بزرگی چون IBM و Microsoft کار خود را برای استفاده از تکنولوژی نهفته درکریپتوکارنسی اغاز کرده اند.

نکته اینجاست عقیده به اینده ی این پدیده خیلی ساده انگارانه نیست اما هیچ کس نمی داند که چه نوع ارز رمزنگاری شده ای در سال 2025 در حال تبادل هست چون خیلی از کشورها میخواهند ارز خاص خود را عرضه کنند تا بیشترین سود را ببرند چندی پیش یک کوین جدید به نام AntShares به بازار آمد که به آن اتریوم چینی می گویند گویا آنها می خواهند این ارز جایگزین اتریوم کنند و این روزها هم که بازار ایچاد کوین جدید داغ است این گمانه زنی قوی تر می شود که هر کمپانی یا کشوری می خواهد خود را در این بازار مطرح کند ودرست است که کل این بازار ارزشش رو به کاهش بوده اما اتریوم و بیتکوین اختلاف نسبتا زیادی با سایر کوینها داشته اند و بعد از سقوط رقابت با این دو غول راحت تر می شود.

اما بهانه ی اصلی که برای سقوط ارزش این بازار این روزها مطرح می شود احتمال دو شاخه شدن آن بعد از 1 اگوست است که هر روز خبر جدیدی درباره آن منتشر می شود حال باید منتظر ماند و دید نتیجه ی این جنگ به کجا خواهد رسید و آیا قطار کریپتو کارنسی می تواند به مسیر خود بازگردد؟

نگارنده : علیرضا حسنی

تماس با ما

ایران کریپتو
تهران ،
زعفرانیه
P: (+98)966-692-60

شرکت هیلاوس در سال 1390 با هدف ارائه خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه تاسیس شد. طی این چند سال، شرکت هیلاوس تلاش کرده تا با ارائه راهکارهای نوین در حوزه خدمات ارزش افزوده، امکانات متنوع و رضایت مشتریان را فراهم نماید. شرکت هیلاوس با استفاده از کارشناسان و متخصصین حوزه های مختلف اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، مذهبی، فنی و… توانسته است خدمات متنوع و ارزشمندی را همگام با فناوری روز دنیا در اختیار مشترکان تلفن همراه قرار دهد. خدمات متنوع این شرکت پس از بررسی، کارشناسی شده و مطابق با نیازهای روز مخاطبان طراحی و ارائه می گردد.

با ما در تماس باشید

ما را شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© 2015 Hillavas