آیا اتریوم کلاسیک سرمایه گذاری خوبیست؟


بعد از هک شدن و از زمانی که اتریوم کلاسیک از برادر بزرگترش اتریوم جدا شده، اتریوم کلاسیک تبدیل به یکی از آلت کوین‌های محبوب شده است. اتر کلاسیک از قیمت نزدیک به 1 دلار ذشد خود را شروع کرد و الان به حدود 20 دلار رسیده است و خودش در بین 5 کوین بزرگ بازار کریپتو کارنسی قرار داده است. و از دَش و مونرو سبقت گرفته و نزدیک لایت کوین قرار گرفته است. اتریوم کلاسیک موفق شده است در یک ماه اخیر سود بالای 300 درصد داشته باشد و از نظر سود از اتریوم پیشی بگیرد، اما اتریوم کلاسیک این رشد را وام‌دار معاملات خوبی است که در هفته های اخیر انجام شده است.
هفته‌ی گذشته پلتفورم ایتورو (eToro) برای اولین بار اتریم کلاسیک را در لیست معاملات خود قرار داد، این پلتفورم حدود 4.5 میلیون مشتری دارد. در همین حال یکی از بزررگترین صرافی‌های چین هم اتریم کلاسیک را در پاسخ به نیاز مشتریان خود به لیست کوین‌های خود اضافه کرد. ایتورو همچنین هفته‌ی گذشته کمپین تبلیغاتی برای آلت کوین‌ها برگزار کرد و در شهر لندن به تبلیغات خیابانی برای اتریوم پرداخت. این حرکت از سوی «بری سیلبرت» یکی از سرمایه‌داران اتریوم کلاسیک مورد حمایت قرار گرفته بود.

سیلبرت کارهای زیادی برای تبلیغات اتریوم کلاسیک انجام داده است، از شبکه‌های اجتماعی گرفته تا اضافه کردن اتریوم کلاسیک به لیست تحقیقات بلومبرگ (در پورتال این وب سایت اقتصادی)، او همچنین سرمایه گذاران و کار آفرینان زیادی را تشویق کرده است تا به حمایت از اتریوم کلاسیک بپردازند. حرکت بلومبرگ اتریوم کلاسیک را به اولین ارز رمزنگاری شده‌ای تبدیل کرد که در ترمینال بلومبرگ در دسترس قرار گرفته است.

امّا یکی از عوملی که به رشد اخیر اتریوم کلاسیک کمک کرده، هجوم سوداگران بازار به سمت آن بوده است. به این امید که این کریپتو کارنسی در مسیر رشد اتریوم و بیتکوین قرار بگیرد و با توجه به این که قیمت اتریوم و بیت کوین خیلی بالا رفته است، سوداگران می دانند که دیگر احتمال گرفتن سود بالای 100 درصدی در کوتاه مدت از اتریوم و بیتکوین بعید است؛ از این رو آن‌ها شروع به انباشتن اتریوم کلاسیک کرده اند.

تماس با ما

ایران کریپتو
تهران ،
زعفرانیه
P: (+98)966-692-60

شرکت هیلاوس در سال 1390 با هدف ارائه خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه تاسیس شد. طی این چند سال، شرکت هیلاوس تلاش کرده تا با ارائه راهکارهای نوین در حوزه خدمات ارزش افزوده، امکانات متنوع و رضایت مشتریان را فراهم نماید. شرکت هیلاوس با استفاده از کارشناسان و متخصصین حوزه های مختلف اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، مذهبی، فنی و… توانسته است خدمات متنوع و ارزشمندی را همگام با فناوری روز دنیا در اختیار مشترکان تلفن همراه قرار دهد. خدمات متنوع این شرکت پس از بررسی، کارشناسی شده و مطابق با نیازهای روز مخاطبان طراحی و ارائه می گردد.

با ما در تماس باشید

ما را شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© 2015 Hillavas