اتریوم با افت شدیدی مواجه شده است


اتریوم از دوشنبه تحت فشار قرار گرفته است. این ارز رمز نگاری شده با 16 درصد افت مواجه شده است و به 204 دلار رسیده است و با پایین ترین قیمت خودش در ماه اخیر در حال معامله است. این کریپتو کارنسی که راه پر پیچ و خمی را طی کرده است در 13 ژوئن قیمت آن نزدیک به 400 دلار رسید و الان که یک ماه از آن تاریخ می گذرد با 45 درصد افت مواجه شده است. ارزی که به نظر می رسید در سال 2017 ارزش بازار آن از بیت کوین عبور کند.


اولین کلمه ای که به ذهن معامله گران می رسد این است که رشد این ارزها حباب بوده است و الان آن حباب از بین رفته است حتی مارک کوبان میلیاردر آمریکایی در توییتر خود نوشت : "فکر می کنم که بیت کوین در حباب باشد. نمی دانم که چه زمانی و با چه قیمتی اصلاح می شود. " نه تنها او بلکه دو سرمایه دار بزرگ آمریکایی دیگر هم به این نکته اشاره کردند.

اما اگر به مدتی قبل بر گردیم همه ی تحلیل ها به نوعی بود که آینده را از آن اتریم نشان می داد و حتی عده ای با یقین تاکید داشتند که این ارز بخاطر توسعه ی بهتر بلاکچین جانشین بیت کوین خواهد شد. مایک مک گوورن رییس سرویس های فین تک براون برادرز(Brown Brothers Harriman) معتقد است هیچ شکی نیست که اتریوم برتر از بیت کوین است زیرا ماین کردن آن به اندازه ی بیت کوین هزینه ندارد و انرژی و توان کمتری هم مصرف می کند.
اما هرچقدر که سوداگران اتریم خود را تبدیل به دلار بکنند و از بازار خارج شوند نباید از این نکته غافل شد که اتریوم موفقیت اصلی خود را مدیون توسعه ی بلاکچین است و پتانسیلی که از آن با قراردادهای هوشمند رو نمایی کرده است. این ارزشی که اتریم عرضه می کند باعث شده است که حتی سوداگران هم پس از این افت با شک و تردید به نقد کردن آن نگاه کنند زیرا همه ی این رشد در زمانی صورت گرفته است که هنوز سرمایه های زیادی وارد این زمینه نشده است و پتانسیل اصلی آن زمانی رو می شود که کاربرد بلاکچین را در زندگی خودمان حس کنیم.
نگارنده : علیرضا حسنی

تماس با ما

ایران کریپتو
تهران ،
زعفرانیه
P: (+98)966-692-60

شرکت هیلاوس در سال 1390 با هدف ارائه خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه تاسیس شد. طی این چند سال، شرکت هیلاوس تلاش کرده تا با ارائه راهکارهای نوین در حوزه خدمات ارزش افزوده، امکانات متنوع و رضایت مشتریان را فراهم نماید. شرکت هیلاوس با استفاده از کارشناسان و متخصصین حوزه های مختلف اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، مذهبی، فنی و… توانسته است خدمات متنوع و ارزشمندی را همگام با فناوری روز دنیا در اختیار مشترکان تلفن همراه قرار دهد. خدمات متنوع این شرکت پس از بررسی، کارشناسی شده و مطابق با نیازهای روز مخاطبان طراحی و ارائه می گردد.

با ما در تماس باشید

ما را شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© 2015 Hillavas